Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/rhmedica.cz/live/www/www/wp-content/themes/Divi 15.9.2016/Divi/includes/builder/functions.php on line 4564
O nás - MUDr. Radovan Hranický
Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/rhmedica.cz/live/www/www/wp-content/themes/Divi 15.9.2016/Divi/functions.php on line 5837

O nás

dreamstimeextralarge_29084545Vítejte na stránkách všeobecného lékaře MUDr. Radovana Hranického z Vratimova! Ať už Vás k nám přivedla náhoda nebo zájem, doufáme, že zde najdete vše, co budete potřebovat.

MUDr. Radovan Hranický ze společnosti RH – MEDICA je všeobecným lékařem, který se zabývá léčbou běžných civilizačních chorob, odborným poradenstvím, preventivní léčbou a očkováním, ale také poskytuje služby závodní preventivní prohlídky. Díky své atestaci Vám může pomoci prakticky s jakýmkoli problémem, se kterým za ním přijdete. A nebojte se – pokud to bude potřeba, svěří Vás do rukou svých specializovaných kolegů, kteří mu v práci pomohou.

V naší ordinaci najdete opravdu vše. Nechybí tu moderní vybavení a příjemné prostředí, ovšem tím nejdůležitějším je usměvavý a milý pan doktor, který je tu jen pro Vás a s ochotou sobě vlastní Vás vyslechne. Ne nadarmo se k němu pacienti s důvěrou vrací a přivádí také své nejbližší. Je to ten nejlepší lékař, kterého ve Vratimově a jeho okolí můžete najít.

Svým pacientům se snažíme vyjít maximálně vstříc. Zavedli jsme proto pro ně i speciální ordinační hodiny, ve kterých mohou přijít na preventivní a závodní preventivní prohlídky, a to v takovou dobu, aby bylo možné nastoupit na kteroukoli pracovní směnu. Dále se k nám můžete objednat v úterý a pátek ráno nebo v pondělí a středu odpoledne, takže se můžete vyhnout případnému čekání. Navíc jsou tyto speciální ordinační doby vyhrazené také pro individuálně pozvané.

dreamstimelarge_21324961Kromě běžných návštěv, kdy coby pacient přijdete do ordinace lékaře, Vám MUDr. Hranický nabízí také docházkovou službu. Stejně jako Mohamed přišel za svou horou, i tento všeobecný lékař za Vámi přijde až domů, pokud to bude nezbytně nutné a Váš stav bude vyžadovat jeho návštěvu. Také pro tyto případy má MUDr. Hranický speciálně upravenou pracovní dobu. K nemocným dochází po domluvě a také ve čtvrtek během rána a dopoledne. Pracovní doba ordinace je díky tomu prodloužena až do večera, takže šanci se dostavit má téměř každý.

Ať už máte problém Vy, Vaši blízcí či Vaši pubescenti, neváhejte a přijďte do naší ordinace co nejdříve. Postaráme se o Vás tak, abyste se k nám vždy s důvěrou vraceli.