Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/rhmedica.cz/live/www/www/wp-content/themes/Divi 15.9.2016/Divi/includes/builder/functions.php on line 4564
Naše kompletní služby - MUDr. Radovan Hranický
Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/rhmedica.cz/live/www/www/wp-content/themes/Divi 15.9.2016/Divi/functions.php on line 5837

Naše kompletní služby

dreamstimelarge_34545113MUDr. Radovan Hranický Vám i Vašim rodinným příslušníkům nabízí služby všeobecného lékaře a s nimi spojené nejrůznější druhy vyšetření, diagnostiky a léčby. V rámci svých ordinačních hodin navštěvuje pacienty i v domácím prostředí a má také speciální ordinační dobu pouze pro preventivní prohlídky včetně závodních preventivních prohlídek.

Praktické lékařství

Do vratimovské ordinace všeobecného lékaře Hranického můžete přijít Vy i Vaši nejbližší. Doktor Hranický zajišťuje všeobecnou zdravotní péči především dospělým, ale přijímá také pacienty z řad dospívajících (pubescentů). Coby praktický lékař Vám může nabídnout své služby prakticky ve všech odvětvích klasické i moderní medicíny.

Do ordinace můžete přijít s jakýmkoli problémem. Ať už jste nachlazení, máte problémy s pohybem, trápí Vás problémy se zažíváním nebo jen potřebujete odbornou radu, MUDr. Radovan Hranický Vás vždy vyslechne a pokusí se Vám co nejlépe pomoci.

U tohoto lékaře se opravdu nemusíte bát svěřit se svými problémy. MUDr. Hranický je tu pro Vás, a pokud to bude nutné, neváhá Vás poslat na specializovaná vyšetření ke svým kolegům, aby přišel Vašemu problému na kloub. Vždy se u něj setkáte s pochopením a lidským přístupem, a Vaše léčba bude v rámci možností co nejkratší, aby Vás zbytečně nezatěžovala.

 

Preventivní prohlídky a očkování

Každý pacient má nárok na pravidelnou preventivní prohlídku, aby on sám i jeho ošetřující lékař zaznamenal aktuální zdravotní stav a jeho případné změny. Nejinak je tomu i v ordinaci všeobecného lékaře ve Vratimově, kde si můžete nechat změřit tlak, udělat kompletní vyšetření zdravotního stavu či sdělit své aktuální obtíže. MUDr. Hranický poskytuje také služby závodních preventivních prohlídek.

V rámci preventivních prohlídek (a nejen tehdy) se můžete nechat i očkovat nebo přeočkovat Vámi zvolenou očkovací látkou. Postup je velmi jednoduchý, vždy však svou volbu raději zkonzultujte s lékařem, který posoudí vhodnost látky vzhledem k Vašemu aktuálnímu zdravotnímu stavu.

Některé pojišťovny přispívají svým klientům na různé typy očkování a na preventivní prohlídky. Informaci o této formě podpory můžete zjistit buď přímo na pojišťovně, nebo kontaktujte MUDr. Hranického na telefonním čísle 596 783 790 nebo 602 823 848.

Pacienti objednaní na preventivní prohlídky mají v ordinační době vyhrazeno úterý od 13 do 15 hodin.

 

Odběr biologického materiálu

Pokud Vám bylo doporučeno, abyste v rámci podrobné diagnostiky nechali vyšetřit i svůj biologický materiál (moč, krev a další), pak k nám můžete přijít každé ráno k odběru. Máte-li jakékoli pochybnosti o svém zdravotním stavu, pak je toto vyšetření ideálním řešením, jak objevit příčinu Vašich obtíží. V laboratořích je dnes možno otestovat prakticky cokoli s velice přesnými výsledky, takže Váš lékař může poté s jistotou diagnostikovat obtíže a následně zahájit jejich léčbu a odstraňování.

Odběr je samozřejmě prováděn pouze se souhlasem pacienta, takže se nemusíte bát žádného tlaku, avšak mnohdy pečlivé rozbory odhalí i zárodky onemocnění, která nemusí být patrná na první pohled. Tím se odběry biologického materiálu stávají nedílnou a důležitou součástí dnešního moderního lékařství.

Odběry biologického materiálu jsou prováděny každý den od 7:15 do 8:30. Pouze ve čtvrtek se odběry z důvodu odpoledních ordinačních hodin neodebírají.

 

Vystavení lékařského posudku

dreamstimelarge_17531865Chystáte se do nového zaměstnání, na brigádu, školu v přírodě, nebo jen potřebujete posudek kvůli vystavení řidičského průkazu? I s těmito požadavky můžete do naší ordinace ve Vratimově přijít.

I když se jedná vlastně spíše o administrativní záležitosti, rozhodně neodejdete s prázdnou. MUDr. Radovan Hranický ze společnosti RH – MEDICA pro Vás poskytuje i specifická vyšetření vyžadující potvrzení praktického lékaře, abyste mohli vykonávat činnost, kvůli které jste si pro potvrzení přišli.

Nemusíte se bát přijít s neobvyklou žádostí. Vaše žádost bude individuálně posouzena a v rámci možností Vám bude vyhověno k Vaší spokojenosti.

 

Odborné poradenství

Známe to všichni. Každý periodický plátek nebo internetový deník se zabývá články o správném životním stylu, ovšem většina těchto rad je použitelná pouze ve všeobecném měřítku, jelikož každý člověk je jedinečný. Samozřejmostí by pro nás sice měla být pestrá a vyvážená strava, dostatek tekutin, pohybu a zamezení přísunu škodlivin, ale ruku na srdce – každý občas hřešíme a nikdo nejsme dokonalí. I tak se každý snaží podle toho, jakými možnostmi v danou dobu právě disponuje.

U nás se můžete dozvědět, jak svému zdraví pomoci i během doby, kdy k lékaři nechodíte, a to změnou stravy (vynechání či naopak zařazení některých druhů potravin a nápojů), také můžete zjistit, jak na tom se zdravím doopravdy jste či si můžete nechat poradit, pokud Vás po zdravotní stránce něco trápí. Váš všeobecný lékař je tu pro Vás a pro Vaše problémy či starosti, se kterými za ním přijdete.

Nebojte se a přijďte se k nám do Vratimova poradit, protože kdo se neptá, nic se nedozví.