Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /var/www/rhmedica.cz/live/www/www/wp-content/themes/Divi 15.9.2016/Divi/includes/builder/functions.php on line 4564
Další informace o ordinaci - MUDr. Radovan Hranický
Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/rhmedica.cz/live/www/www/wp-content/themes/Divi 15.9.2016/Divi/functions.php on line 5837

Další informace o ordinaci

Zkušenosti v oblasti všeobecného lékařství

Pan doktor Hranický je všeobecným praktickým lékařem již řadu let. Za tu dobu nasbíral nejen spoustu profesních zkušeností, které mu díky praxi pomáhají i nyní, ale také ho navštěvuje stále více a více pacientů, ke kterým má velice laskavý přístup.

Tomuto lékaři rozhodně nejste lhostejní a Vaše zdraví je pro něj stejnou prioritou jako Vaše pohodlí a uvolnění v ordinaci. Proto se právem řadí mezi špičku lékařů ve Vratimově a okolí. Pokud však nevěříte, přijďte a přesvědčte se sami, že lékaři s láskou k pacientům opravdu existují. Věříme, že nebudete zklamáni a rádi se k nám budete znovu vracet.

Čím se řídíme

Pacient je u nás prioritou číslo jedna, a to nejen z hlediska jeho zdravotního stavu. Pro naši vratimovskou ordinaci je důležité, aby se pacient u nás cítil co nejlépe. A protože vše začíná už během mezilidských kontaktů, buduje si MUDr. Radovan Hranický důvěru už při komunikaci s pacienty. Nabízí jim nejen své výborné lékařské schopnosti, ale také vřelý úsměv a milé vystupování. Nejspíš proto si s ním spousta pacientů vytvoří pozitivní vztah a neváhají ho doporučit ani svým rodinným příslušníkům.

Milým vystupováním to u nás ale nekončí. Pacientům se snažíme vyjít maximálně vstříc, a tak jim během týdne nabízíme možnost se objednat na individuální prohlídku, přijít na preventivní prohlídku během doby jí vyhrazené, ale také docházíme přímo domů k pacientům, kteří návštěvu potřebují, ale do ordinace se z nějakého důvodu nemohou.

Ceny vyšetření

Některé druhy vyšetření nebo očkování nemusí být zcela hrazeny zdravotní pojišťovnou a je tedy na pacientovi, aby provedení úkonu uhradil sám. Pokud si nejste jisti, zda se tato informace týká právě Vás, můžete se zeptat na telefonním čísle 596 783 790 nebo 602 823 848 a dozvědět se tak nejaktuálnější informace.

Administrativní úkony spojené s vystavováním průkazů a lékařských potvrzení jsou brána jako administrativní úkony a řídí se samostatným ceníkem služeb. V případě zájmu nás kontaktujte na výše uvedených číslech, kde se dozvíte částky jednotlivých položek.

Expresní objednání a návštěva

Nemáte rádi dlouhé čekání před vyšetřením? Potom není nic jednoduššího, než zavolat na telefonní číslo 596 783 790 nebo 602 823 848 a objednat se na hodinu, která Vám bude vyhovovat.

A protože se k nám pacienti objednávají především z důvodu preventivní prohlídky či preventivní závodní péče, vyhradili jsme si pro ně v ordinaci MUDr. Hranického speciální ordinační dobu v úterý od 13 do 15 hodin, aby se k nám bez problémů mohli dostavit i ti, jejichž směnový pracovní režim je z hlediska časových možností značně omezuje.

Pokud se objednáváte z jiného důvodu, pak můžete využít ordinační doby v pondělí a středu od 14:00 do 17:00, v úterý od 7:00 do 8:00 a v pátek od 6:30 do 7:30.

A jestliže se nemůžete do ordinace dostavit osobně, stačí zavolat a MUDr. Hranický Vás ve čtvrtek mezi 08:30 a 11:30 navštíví přímo u Vás doma, nebo se můžete domluvit na individuální hodině návštěvy.

Jak probíhá spolupráce

Do naší vratimovské ordinace můžete přijít neohlášeni, pokud Vás trápí akutní obtíže nebo se jen neradi objednáváte. Využít můžete i objednací dobu, kdy Vás objednáme buď přímo do ordinační doby určené pro objednané a individuálně pozvané pacienty, nebo se domluvíme na hodině, která pro Vás bude výhodná. Taktéž Vás v případě potřeby navštívíme přímo u Vás doma.

Navíc neustále přijímáme nové pacienty, takže pokud nás doporučíte i v rámci rodiny, můžete k nám přivést i další rodinné příslušníky z řad dospělých i pubescentů. U nás najde pomoc každý, kdo ji potřebuje. Naše RH – MEDICA je tu pro Vás prakticky neustále.

Objednání k lékaři

K vyšetření u MUDr. Radovana Hranického se můžete objednávat na telefonním čísle 596 783 790 nebo 602 823 848. Pro objednané a individuálně pozvané pacienty máme speciálně vyhrazenou ordinační dobu, a to v pondělí a ve středu od 14 do 17 hodin, v úterý od 7 do 8 hodin ráno a v pátek brzy ráno od 6:30 do 7:30.

K preventivním prohlídkám se můžete dostavit v úterý od 13 do 15 hodin. Samozřejmostí je také domluva mezi lékařem a pacientem, takže Vám vyhovíme ve Vašich požadavcích, pokud to bude jen trochu možné.